BANA DAİR

BANA DAİR

 Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir”

Değişim ile ilgili söylenen sözlerden en sevdiklerimden biri Efes’te yaşamış Yunanlı Filozof Herakleitos’a aittir. Değişimin enerjisine her zaman inanan biri olarak bugün bir çok insanın hayatına dokunarak onların değişimine ve mutluluğuna şahit olmak inanılmaz heyeanlı ve keyifli bir duygu. 

1988 yılında Antalya’da dünyaya geldim. Ege Üniversitesi’nde işletme, Beykent Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları ve Örgütsel Değişim  üzerine master yaparak eğitim hayatımı tamamladım. Tutkunu olduğum seyahati, meslek hayatıma dahil ederek cruise sektöründe çalışmaya başladım. 10 yıldır yöneticilik yaptığım kurumsal iş hayatım, aynı zamanda iyi bir gemi turizmi gezgini olmamı da sağladı. Her seyahatim, bana heyecan katmasının yanı sıra gördüğüm yerlerin kültürleri, insanları, coğrafyalarıyla da birlikte hayat görüşüme zenginlik sağladı. 

Tüm dünyayı etkileyen COVID-19 pandemisi ile birlikte ilk etkilenen sektör olan turizm sekteye uğradığında yaşadığım stres, kaygı bozukluğu ve yarının belirsizliği ile birlikte, “hayatıma nasıl yön verebilirim?” düşüncesinden başka bir şey düşünemezken, ThetaHealing ile tanıştım. Çok araştırıp etkilendiğim bu tekniği, hayatıma daha fazla nasıl katabilirim diye düşünürken tekniğin kurucusundan Vianna Stibal'dan eğitmenlik eğitimlerimi tamamladım. Öncelikle kendimi dönüştürmeye adım attığım bu yolculukta, kendimi değiştirdikçe eşimin, annemin, arkadaşlarımın, hatta 4 yaşındaki kızımın da benimle beraber değişmesine tanık olduğum vakit, herkesi ThetaHealing ile tanıştırmaya karar verdim.

Gandhi’nin meşhur sözü “bu dünyada görmek istediğin değişimin kendisi ol” ilkesiyle hayatıma devam etme kararı aldığımdan beri danışanlarım ve öğrencilerim için bilgilerimi fazlasıyla paylaşmaktan mutlu olarak, daha çok çalışmaya başladım. Aldığım geri dönüşlerin ve zarif güzel sözlerin bana vitamin takviyesi olduğu bu yolda, elimden geldiğince herkese ulaşmak için çabalayacağım.

 Sevgiler,

Mihriban Taşkıranlar

An Independent Certified Practitioner, Instructor

Uluslararası ThetaHealing® Eğitmeni & Uygulayıcısı

Basic DNA & Advanced DNA & Dig Deeper & Rainbow Children Instructors

İYİLEŞELİM & İYİLEŞTİRELİM

"ThetaHealing® and ThetaHealer® are registered trademarks of THInK at www.thetahealing.com"