BANA DAİR

BANA DAİR

 Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir”

Değişim ile ilgili söylenen sözlerden en sevdiklerimden biri Efes’te yaşamış Yunanlı Filozof Herakleitos’a aittir. Değişimin enerjesine her zaman inanan biri olarak bugün bir çok insanın hayatına dokunarak onların değişimine ve mutluluğuna şahit olmak inanılmaz heyeanlı ve keyifli bir duygu.  1995 yılında ilk kez kurucusu Vianna Stibal tarafından uygulanmaya başlayan Thetahealing Tekniği ile tanıştıktan sonra bu inanılmaz duyguyu yaşamaya başladım.  

 1988 Antalya Doğumluyum. Doğuştan Turizmci. Liseyi Turizm lisesinde, Üniversiteyi Ege Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Fakültesi’nde ve Master eğitimi Beykent Üniversitesi’nde - MBA İnsan Kaynakları ve Örgütsel Değişim üzerinde ihtisaslarımı tamamladım. Lise yıllarımda Antalya otellerinde stajyer olarak başladığım meslek yaşantıma; yurtiçi ve yurtdışında otel ve seyahat acentalarında devam ettim, halen Amerikan menşeli bir şirkette Cruise Satış Müdürü olarak profesyonel meslek yaşantımı sürdürmekteyim.

 2019 yılının son aylarında ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkileyen Covid-19 pandemisinden sonra tüm iş dünyası ve bireylerin günlük yaşamları , rutinleri yerle bir oldu , gelecek kaygıları tavan yaptı. Pandemi döneminde Thetahealing tekniği ile tanıştım , Şubat ayında İstanbul’da Vianna Stibal’in katılımı ile gerçekleşen seminelerde ileri seviye modül eğitmenliklerimi tamamladım.

 “GELECEK DEĞİŞTİRİLEMEZ DEĞİLDİR, O SÜREKLİ OLARAK BİZİM YAPTIĞIMIZ SEÇİMLERLE DEĞİŞİR.”  Vianna Stibal’in dediği gibi kendi seçimlerimiz ile geleceğimize yön verebiliriz.

 Zihnimiz %10 bilinç, % 90 bilinçaltımızdan oluşuyor. Yaşadığımız acı, keder, öfke ve daha bir çok olumsuz duygularımız aslında bilinçaltımız tarafından yaratılmaktalar. Maalesef tüm rahatsızlıkların zihinsel sebepleri var. Ama artık bunlardan kurtulmak Thetahealing Tekniği ile anda şifalanmak mümkün.

 Değişime kendini hazır hisseden ve her şeyin yaratıcısına inancı olan herkes için Thetahealing Tekniğini öğrenmesi mümkündür. Eğitimlerinizi tamamladıktan sonra siz de çevrenize uygulama yapabilir daha çok insanın değişimine ve dönüşümüne şahit olabilirsiniz.

Mihriban Taşkıranlar

An Independent Certified Practitioner, Instructor

Uluslararası ThetaHealing® Eğitmeni & Uygulayıcısı

Basic DNA & Advanced DNA & Dig Deeper

 

İYİLEŞELİM & İYİLEŞTİRELİM

"ThetaHealing® and ThetaHealer® are registered trademarks of THInK at www.thetahealing.com"