ThetaHealing® Seminerleri

Seminerler SayfasıThetaHealing tekniğini öğrenerek; hızlı ve kolay bir şekilde bilincinizdeki ve bilinçaltınızdaki sizi engelleyen blokajlarınızı çıkarıp, hayatınıza yeni bir başlangıç yapabilir ve geleceğinizi istediğiniz yönde değiştirebilirsiniz.

ThetaHealing®? yaratan aracılığıyla odaklanmış dua ile fiziksel, psikolojik ve ruhsal olarak şifa veren yönlendirilmiş bir bilinçaltı terapi tekniğidir.

ThetaHealing®? tekniği ile hayatınızın her alanını değiştirmek sizin elinizde. Yakın çevrenizi, işinizi, eşinizi, finansal problemlerinizi, duygusal sıkıntılarınızı, fiziksel rahatsızlıklarınızı anda şifalandırabilirsiniz.

Seminer sonunda Amerika'dan, THINK enstitüsünden onaylı geçerliliği olan Uluslararası Thetahealing®? Institute of Knowledge sertifikasına sahip ol, ThetaHealing tekniğini uygulamaya hemen başla.

Herkes katılabilir.

Seminerlerde, bilinçaltınızı yeniden programlama, korku, kızgınlık, kırgınlık, hastalık, yaratım, Ruh eşi, Ruh Arkadaşı, genetik seviye blokajlar, ilerleyemediğiniz ve sıkıntı çektiğiniz konular üzerine Bilinçaltı çalışmaları, HİS ve inanç yüklemeleri, çakralar, beyin dalgaları, bilinçaltı okuma, virüs-bakteri- candina (mantar)-maya-parazit temizlikleri, radyasyon ve ağır metal temizliği, melekler & rehberlerle iletişim, atalarla iletişim, gelecek okuması, geleceği değiştirme, Kutsal zamanlama, Dna Aktivasyonları, Fiziksel Geni Onarma, ölümle baş etmek, Anne karnı şifası, boş gezen hafızalar, zamanı bükme, bedensel sağlıkla ilgili enerji şifası çalışmaları, kalp şarkısı, kalp ve ruh kırıklıkları çalışmaları öğretilecektir.