THETAHEALING® Nedir?

ThetaHealing® Nedir? Sayfası

ThetaHealing® Nedir?

ThetaHealing®Meditasyon yolu ile fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak şifa veren yönlendirilmiş bir bilinçaltı terapi tekniğidir. 

ThetaHealing® bilinçaltınızda bulunan fakat bilinç yüzeyine çıkaramadığınız ya da çıkarsanız bile düzeltemediğiniz için yaşamınızı olumsuz etkileyen inançların, yanlış kodlamaların, düşünce veya hissetme alışkanlıklarının değiştirilmesine ya da düzeltilmesine yarayan, ruhsal, fiziksel, zihinsel ve duygusal iyileşmeyi sağlayan, kas testi ile inancın değişip değişmediği kontrol edilebilen ve somut sonuçlar sağlayan oldukça etkili bir yöntemdir. 

Her Şeyin Yaratıcısı’na bağlandığınız zaman, beyin dalgalarınız otomatik olarak Theta durumuna geçer. Bu bilinç durumunda, her şeyi anında yaratabilir ve değiştirebilirsiniz. Böylece, mutluluğumuzu engelleyen olayların kalkması ile bedenimiz ve zihnimizi şifalandırırız.

Thetahealing Teknig?i ile hızlı ve kolay bir şekilde artık bize hizmet etmeyen derin blokajlarımızı bulmamızı ve bilinçaltımızı baştan programlamamızı sag?lar. 

Yaşanılan gec?mis? tecrübelerimizin bizlerde yarattığı olumsuz durumları, engelleri, blokajları hızlıca tekrar yapılandırır. Arzularınızı ve hayallerinizi gerçekleşmenize yardımcı olacak ve hiç bir şeyin imkansız olmadığını gösterecek, gücünüzü, yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayacak bir metottur.

Tüm bunlar gerçekleşirken kişinin bilinçli olması ve kendi kontrolünde gerçekleşiyor olması Theta şifasının fark yaratan özelliklerinden biridir. Bu teknik ile yapılabilecekler.
• Hayatın her alanında bizi aşktan, refahtan, bolluk ve bereketten alıkoyan her konuda bilinçaltı inanç, his ve şifalandırma çalışmaları.
• Fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal iyilik halimizi olumsuz etkileyen her konuda bilinçaltı inanç, his ve şifa çalışmaları.
• Ulaşmak, olmak ve sahip olmak istediğiniz herşeyle ilgili yaratım çalışması ve yaratımınızın gerçekleşmesini engelleyebilecek ve sınırlandırabilecek inanç ve hisleri dönüştürme çalışmaları.
• Hayatın her alanında ilişkilerimizi iyileştirecek inanç, his ve şifa çalışmaları yapmak, öğretiler kazanmak.
• Varoluş deneyimimizde daha erdemli olabilmemizi sağlayacak öğretileri kazanmak.
• Her şeyi mümkün kılan bir varoluşa sahip olmamızı sağlayacak inanç, his ve şifa çalışmaları yapmak ve öğretiler kazanmak.

Not: Theta Healing® uygulayıcı eğitimleri alarak yetkili kurum olan THINK® (Theta Healing İnstitude Of Knowledge) tarafından sertifikalandırılırsınız. 

Birebir danışmanlığı yine THINK® tarafından sertifikalandırılmış uygulayıcıdan alabilirsiniz. Uygulayıcı olmak için THİNK® tarafından sertifikalandırılmış eğitmenlerden eğitim alabilirsiniz.