THETAHEALING® Nedir?

ThetaHealing® Nedir? Sayfası

ThetaHealing® Nedir?

ThetaHealing®Meditasyon yolu ile fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak şifa veren yönlendirilmiş bir bilinçaltı terapi tekniğidir. 

Bilinçaltınızda bulunan fakat bilinç yüzeyine çıkaramadığınız ya da çıkarsanız bile düzeltemediğiniz için yaşamınızı olumsuz etkileyen inançların, yanlış kodlamaların, düşünce veya hissetme alışkanlıklarının değiştirilmesine ya da düzeltilmesine yarayan, ruhsal, fiziksel, zihinsel ve duygusal iyileşmeyi sağlayan, kas testi ile inancın değişip değişmediği kontrol edilebilen ve somut sonuçlar sağlayan oldukça etkili bir yöntemdir. 

Her Şeyin Yaratıcısı’na bağlandığınız zaman, beyin dalgalarınız otomatik olarak Theta durumuna geçer. Bu bilinç durumunda, her şeyi anında yaratabilir ve değiştirebilirsiniz. Böylece, mutluluğumuzu engelleyen olayların kalkması ile bedenimiz ve zihnimizi şifalandırırız. Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun theta dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. 

Thetahealing Tekniği ile hızlı ve kolay bir şekilde artık bize hizmet etmeyen derin blokajlarımızı bulmamızı ve bilinçaltımızı baştan programlamamızı sağlar.

Yaşanılan geçmiş tecrübelerimizin bizlerde yarattığı olumsuz durumları, engelleri, blokajları hızlıca tekrar yapılandırır. Arzularınızı ve hayallerinizi gerçekleşmenize yardımcı olacak ve hiç bir şeyin imkansız olmadığını gösterecek, gücünüzü, yeteneklerinizi, başarılarınızı keşfetmenizi sağlayacak bir metottur. Tüm bunlar gerçekleşirken kişinin bilinçli olması ve kendi kontrolünde gerçekleşiyor olması Theta şifasının fark yaratan özelliklerinden biridir. 

Theta Healing® uygulayıcı eğitimleri alarak yetkili kurum olan THINK® (Theta Healing İnstitude Of Knowledge) tarafından sertifikalandırılırsınız. Birebir danışmanlığı yine THINK® tarafından sertifikalandırılmış uygulayıcıdan alabilirsiniz. Uygulayıcı olmak için THİNK® tarafından sertifikalandırılmış eğitmenlerden eğitim alabilirsiniz.